CIMER - forum | forum sajta CIMER.IZ.RS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu.

2 posters

Ići dole

Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu. Empty Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu.

Počalji  fildza Pon Jun 22, 2009 3:06 am

Sta raditi ako ti stanodavac uzme depozit a kasnije izmisli kojekakve "dodatne troskove"?

fildza

Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu. Empty Re: Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu.

Počalji  djavo2305 Uto Jul 14, 2009 10:24 am

Promenuo sam 6 stanova za 7 godina sto i nije neki broj ali su iskustva razlicita.Prvi sam delio sa tri cimera koji su bili ok,nas cetvorica cetri teleta,prvi put u privatnom stanu.Zasto teleta,zato sto nam je za vreme grejne sezone gazda drao kozu sa ledja,kiriju malo po malo pa duplirao a sto se tice grejanja kao da smo se grejavi na pozlacena drva a ta drva su tako dobro grejala da smo preko dana bili u debelim duksevima a uvece posle 9 u jaknama smo sedeli u kuhinji i grejali se na otvorenu rernu.Na sve to baksuz nas poterao pa do aprila drugog stana nije bilo ni od korova.

Teska su vremena a to svi maksimalno koriste,mislim na stanodavce.Ima i nas svakojakih pa zbog toga se slazem sa depozitom ali samo u visini jedne kirije,nije mi drago sto to moram dati ali ajde,evo primera.U stanu gde sam bio pre nas su bili njih troje,bili su dugo oko 3 god.Prvih godinu-dve sve ok gazda prezadovoljan,sve placeno na vreme kirija(koja se nije menjala od prvog dana),racuni.Zadnje godine kirija je isla i dalje na vreme ali zato nista drugo nije.Gazda se nije mesao ni kontrolisao vise placenje racuna jer je stekao poverenje pa je ostao kratak za cetrdeset i neku hiljadu.
Naravnoucenije>dogovor kucu gradi pa makar on bio i na papiru.
Da nezaboravim *svaka cast majstore* ovakav sajt je trebao vec davno da izadje da podelimo staru muku izmedju sebe i sto je najvaznije da sebi uskratimo novu uceci jedni od drugih.

djavo2305

Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu. Empty Re: Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu.

Počalji  fildza Sre Jul 15, 2009 2:46 pm

Bio sam u ukupno 5 ili 6 razlicitih stanova i njih 4 su pokusali da me "zavrnu".

fildza

Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu. Empty Re: Da li dati depozit i kako se obezbediti da te ne zeznu.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu